| Transaction price | £925,000 |
| Transaction date | 9 January 2023 |
| Property type | Flat |
| Internal area | 2,347 sq feet |
| Measurement date | 11 Nov 2022 |
| £/sqft | £394/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | New-build |
| Tenure | Leasehold |
| Council tax band | F |
| Council tax rate | £3,299 |
| Energy efficiency | 64 |