| Transaction price | £256,000 |
| Transaction date | 13 February 2026 |
| Property type | Terraced house |
| Internal area | 1,023 sq feet |
| Measurement date | 27 Jun 2025 |
| £/sqft | £250/sqft |
| Num bedrooms | 3 |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Freehold |
| Council tax band | B |
| Council tax rate | £0 |
| Energy efficiency | 73 |