| Transaction price | £353,000 |
| Transaction date | 20 March 2026 |
| Property type | Terraced house |
| Internal area | 721 sq feet |
| Measurement date | 7 Mar 2023 |
| £/sqft | £490/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Leasehold |
| Council tax band | B |
| Council tax rate | £2,111 |
| Energy efficiency | 71 |