| Transaction price | £382,000 |
| Transaction date | 5 March 2026 |
| Property type | Semi-detached house |
| Internal area | 904 sq feet |
| Measurement date | 3 Feb 2025 |
| £/sqft | £423/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Freehold |
| Council tax band | D |
| Council tax rate | £2,491 |
| Energy efficiency | 70 |