| Transaction price | £445,000 |
| Transaction date | 20 March 2026 |
| Property type | Terraced house |
| Internal area | 689 sq feet |
| Measurement date | 17 Feb 2022 |
| £/sqft | £646/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Freehold |
| Council tax band | C |
| Council tax rate | £2,193 |
| Energy efficiency | 66 |