| Transaction price | £154,000 |
| Transaction date | 12 March 2026 |
| Property type | Flat |
| Internal area | 947 sq feet |
| Measurement date | 10 Sep 2025 |
| £/sqft | £163/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Freehold |
| Council tax band | A |
| Council tax rate | £1,529 |
| Energy efficiency | 79 |