| Transaction price | £370,000 |
| Transaction date | 25 March 2026 |
| Property type | Terraced house |
| Internal area | 926 sq feet |
| Measurement date | 11 Feb 2026 |
| £/sqft | £400/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Freehold |
| Council tax band | C |
| Council tax rate | £2,155 |
| Energy efficiency | 63 |