| Transaction price | £287,500 |
| Transaction date | 20 March 2026 |
| Property type | Terraced house |
| Internal area | 538 sq feet |
| Measurement date | 27 Sep 2024 |
| £/sqft | £534/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Freehold |
| Council tax band | B |
| Council tax rate | £1,843 |
| Energy efficiency | 72 |