| Transaction price | £735,000 |
| Transaction date | 12 March 2026 |
| Property type | Semi-detached house |
| Internal area | 1,916 sq feet |
| Measurement date | 8 Apr 2024 |
| £/sqft | £384/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Leasehold |
| Council tax band | E |
| Council tax rate | £2,997 |
| Energy efficiency | 73 |