| Transaction price | £320,000 |
| Transaction date | 11 March 2026 |
| Property type | Semi-detached house |
| Internal area | 872 sq feet |
| Measurement date | 14 Sep 2020 |
| £/sqft | £367/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Freehold |
| Council tax band | B |
| Council tax rate | £1,871 |
| Energy efficiency | 65 |