| Transaction price | £410,000 |
| Transaction date | 16 February 2026 |
| Property type | Semi-detached house |
| Internal area | 797 sq feet |
| Measurement date | 2 Oct 2020 |
| £/sqft | £514/sqft |
| Num bedrooms | 3 |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Freehold |
| Council tax band | ? |
| Council tax rate | ? |
| Energy efficiency | 71 |