| Transaction price | £282,500 |
| Transaction date | 23 March 2026 |
| Property type | Detached house |
| Internal area | 1,238 sq feet |
| Measurement date | 10 Feb 2021 |
| £/sqft | £228/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Leasehold |
| Council tax band | D |
| Council tax rate | £2,576 |
| Energy efficiency | 73 |