| Transaction price | £154,675 |
| Transaction date | 26 March 2026 |
| Property type | Terraced house |
| Internal area | 624 sq feet |
| Measurement date | 15 Nov 2025 |
| £/sqft | £248/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Freehold |
| Council tax band | B |
| Council tax rate | £1,900 |
| Energy efficiency | 75 |