| Transaction price | £665,000 |
| Transaction date | 6 March 2026 |
| Property type | Terraced house |
| Internal area | 1,302 sq feet |
| Measurement date | 5 Sep 2025 |
| £/sqft | £511/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Freehold |
| Council tax band | E |
| Council tax rate | £3,039 |
| Energy efficiency | 61 |