| Transaction price | £363,000 |
| Transaction date | 13 March 2026 |
| Property type | Detached house |
| Internal area | 1,184 sq feet |
| Measurement date | 17 Sep 2025 |
| £/sqft | £307/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Freehold |
| Council tax band | G |
| Council tax rate | £3,567 |
| Energy efficiency | 59 |