| Transaction price | £70,000 |
| Transaction date | 10 March 2026 |
| Property type | Flat |
| Internal area | 527 sq feet |
| Measurement date | 17 Jan 2024 |
| £/sqft | £133/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Leasehold |
| Council tax band | B |
| Council tax rate | £1,966 |
| Energy efficiency | 81 |