| Transaction price | £495,000 |
| Transaction date | 13 March 2026 |
| Property type | Flat |
| Internal area | 646 sq feet |
| Measurement date | 23 Sep 2024 |
| £/sqft | £766/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Leasehold |
| Council tax band | E |
| Council tax rate | £2,502 |
| Energy efficiency | 79 |