| Transaction price | £505,000 |
| Transaction date | 6 March 2026 |
| Property type | Terraced house |
| Internal area | 926 sq feet |
| Measurement date | 14 Apr 2025 |
| £/sqft | £545/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Freehold |
| Council tax band | C |
| Council tax rate | £2,265 |
| Energy efficiency | 70 |