| Transaction price | £240,000 |
| Transaction date | 13 March 2026 |
| Property type | Terraced house |
| Internal area | 797 sq feet |
| Measurement date | 10 Jun 2021 |
| £/sqft | £301/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Freehold |
| Council tax band | C |
| Council tax rate | £2,027 |
| Energy efficiency | 65 |