| Transaction price | £417,500 |
| Transaction date | 2 March 2026 |
| Property type | Terraced house |
| Internal area | 872 sq feet |
| Measurement date | 23 Oct 2025 |
| £/sqft | £479/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Freehold |
| Council tax band | E |
| Council tax rate | £3,088 |
| Energy efficiency | 73 |