| Transaction price | £77,500 |
| Transaction date | 6 March 2026 |
| Property type | Terraced house |
| Internal area | 764 sq feet |
| Measurement date | 11 Aug 2022 |
| £/sqft | £101/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | Old stock |
| Tenure | Freehold |
| Council tax band | A |
| Council tax rate | £1,445 |
| Energy efficiency | 75 |