| Transaction price | £6,100,000 |
| Transaction date | 1 December 2017 |
| Property type | Flat |
| Internal area | 2,863 sq feet |
| Measurement date | 17 Nov 2017 |
| £/sqft | £2,131/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | New-build |
| Tenure | Leasehold |
| Council tax band | ? |
| Council tax rate | ? |
| Energy efficiency | 88 |