| Transaction price | £1,650,000 |
| Transaction date | 29 June 2021 |
| Property type | Flat |
| Internal area | 2,573 sq feet |
| Measurement date | 23 Mar 2021 |
| £/sqft | £641/sqft |
| Num bedrooms | ? |
| Age at sale | New-build |
| Tenure | Leasehold |
| Council tax band | ? |
| Council tax rate | ? |
| Energy efficiency | 86 |